Anketa

Treba li početi vs Norwicha?

Da
Ne

Autor Tema: Harvey Elliott #67  (Posjeta: 5462 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Harvey Elliott #67
« Odgovori #60 : Rujan 13, 2021, 12:32 »
Bio mi je prepriseban i cool cijelo vrijeme da pomislim da je otvoreni prijelom

Nadam se najboljem

nadam se da si u pravu. na izlasku je imao onu cijevčicu s kisikom u ustima, navodno je dokazano za bolju oksigenaciju tkiva u akutnoj fazi traume tako da me to malo plaši, al možda danas to guraju nakon svake ozbiljne ozljede, nezz.. ma dobro, besmisleno je nagađati, ali jebeno ružna ozljeda..
YNWA!!

Offline treiler

• Hero Member

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #62 : Rujan 14, 2021, 13:35 »
Jurgen Klopp says Harvey Elliott will have surgery today in London on dislocated ankle.
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #63 : Rujan 14, 2021, 20:03 »
Copied from sportening.com:

👉 Harvey Elliott has undergone successful surgery on the ankle injury he sustained during Sunday’s victory at Leeds United.

The 18-year-old suffered a fracture dislocation of the left joint following a challenge in the second half of Liverpool’s 3-0 win at Elland Road.

Elliott will now begin a rehabilitation programme with the Reds’ medical team and while he is expected to return to action later this season, no timescale is being placed upon his comeback.

Club doctor, Dr Jim Moxon – who, along with first-team physiotherapist Chris Morgan, was first on the pitch to treat the midfielder – explained: “Harvey sustained a fracture dislocation of his left ankle during the game.

“We were able to reduce the dislocation immediately on the pitch and Harvey had surgery today to repair the fracture and ligaments damaged in the incident. The operation was a success so his comeback starts now.

“We won’t put pressure on him by setting a specific timeframe beyond being able to say with confidence we expect him to feature again later in the season following our rehab programme.”
(Liverpoolfc.com)

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #64 : Rujan 16, 2021, 10:22 »
Copied from sportening.com:

👉 Harvey Elliott has undergone successful surgery on the ankle injury he sustained during Sunday’s victory at Leeds United.

The 18-year-old suffered a fracture dislocation of the left joint following a challenge in the second half of Liverpool’s 3-0 win at Elland Road.

Elliott will now begin a rehabilitation programme with the Reds’ medical team and while he is expected to return to action later this season, no timescale is being placed upon his comeback.

Club doctor, Dr Jim Moxon – who, along with first-team physiotherapist Chris Morgan, was first on the pitch to treat the midfielder – explained: “Harvey sustained a fracture dislocation of his left ankle during the game.

“We were able to reduce the dislocation immediately on the pitch and Harvey had surgery today to repair the fracture and ligaments damaged in the incident. The operation was a success so his comeback starts now.

“We won’t put pressure on him by setting a specific timeframe beyond being able to say with confidence we expect him to feature again later in the season following our rehab programme.”
(Liverpoolfc.com)

eto time su potvrdili da je i prijelom bio uz pucanje ligamentata, ma i nemogu ligamenti puknuti onako bez da se odvoji dio zgloba, nadam se da nije kompliciran prijelom.. navodno da bi u ožujku mogao na teren, ali bojim se da ozbiljno neće igrati ove sezone.. e sad povratak, otom potom, dobro je da je mlad, opet loše što se nije ustalio i nije prekoračio tu stepenicu u seniorski nogomet prije ozljede. jbg, nadajmo se da će se dečko dakevatno oporaviti.
YNWA!!

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #65 : Rujan 16, 2021, 10:47 »
Nije ista ozljeda, ali odmah se sjetim Flanagana. Nakon ozljede ga više nikad nije bilo...
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #66 : Rujan 16, 2021, 10:51 »
Nije ista ozljeda, ali odmah se sjetim Flanagana. Nakon ozljede ga više nikad nije bilo...
Nije ga bilo ni prije ozljede :D

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #67 : Rujan 16, 2021, 12:19 »
Nije ga bilo ni prije ozljede :D

Da ga nije bilo, kakvo svetogrđe  :D

YNWA!!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #68 : Rujan 16, 2021, 12:58 »
Ma uvjeren sam da će sve proći dobro. Liječnici su odmah reagirali i vratili gležanj, momak ima tek 18 godina, dakle u godinama gdje se tijelo iznimno brzo oporavlja, a imat će najbolju psihofizičku skrb na svijetu. Mogao bi taman upasti u Salahove kopačke kad ovaj ode na AFCON.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #69 : Rujan 16, 2021, 13:41 »
Zar je uopce moguce da se vrati do tad?

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #70 : Rujan 16, 2021, 14:04 »
Zar je uopce moguce da se vrati do tad?
Oporavak je izmedu 4 do 6 mjeseci

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #71 : Rujan 16, 2021, 14:05 »
AFCON pocinje nekad pocetkom januara cini mi se, a ja Eliotta prije marta-aprila ne ocekujem

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #72 : Rujan 16, 2021, 14:25 »
AFCON pocinje nekad pocetkom januara cini mi se, a ja Eliotta prije marta-aprila ne ocekujem

Ni ja, vjerujem i malo tko.
Aliii.... možemo se uvijek nadati sreći poučeni slučajem Andre Gomes. Ako bude po Gomesovom, Harvey bi se do onda vratio.  ;) :D

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #73 : Rujan 16, 2021, 15:12 »
Mislim da je Gomes počeo trenirati nakon manje od 3 mjeseca. Do AFCON-a ima otprilike 4 mjeseca, poprilično optimistično, ali ne i nemoguće.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #74 : Rujan 16, 2021, 16:02 »
Rekli su da najvjerojatnije neće do 3. mjeseca.