Dobrodošli na lfccro.com forum!
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
pa kaj se ne moze dati nekih 30 kn da ovaj otkljuca taj kanal?
Šta nemate u cijelom Zagrebu kafić s SK4?
Zvao i drugi birc koji se ponudio i jedan u kojem su prije unitedovci gledali utakmice, oni isto imaju MaxTV... ima tko konkretnu ideju? I to onako, vrlo brzo, da stignem svima javiti da ništa od sutra.
uzmite evo tv, možete ga uzeti bez ugovora, a ima sve spotklub programe pogledate tekmu i vratite ga možeš ga podici iste sekunde u posti
Moje isprike, birc u trnju, te dva backup birca koja imam nemaju Sport Klub 4 kanal (izgleda da ga imaju samo VIP i Bnet), tako da nam ne preostaje ništa drugo nego prebaciti okupljanje za iduću utakmicu, 23.11. (gradski derbi)
A jeee... Ja zbog ovog i curr dosao u zg i sad ispalo za nistaaaa
E moji zagrebčani. nemate kafić u cijelom gradu koji prenosi sutrašnju utakmicu. Svi u aute, vlakove i avione i pravac Osijek. Čekam vas
A dobro, siguran sam da je tada nekome rodjendan +-8 dana, tako da odma moze pocastiti
A cuj ti njega, umjesto da se slavljeniku neko iznenadjenje pripremi! (Hint, hint!)