Autor Tema: Zimski transferi 2018/19 - spammara  (Posjeta: 46424 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online El Rey

• Hero Member
  • Come on you Villains!!
Odg: Zimski transferi 2018/19 - spammara
« Odgovori #30 : Listopad 01, 2018, 22:24 »
Krilo (u budućnosti) bolje od Manea, lijevi bek, rezervni golman, otkriti što ćemo s desnim beko(vi)m(a), prvi stoper uz VVD-a, ovisno kako se bude razvijala situacija s Keitom i Fabinhom možda i top-grade veznjak jer se na Lallanu a vjerojatno i Oxa nećemo moći pouzdati plus Milner je stariji i stariji... Rezervni napadač možda čak, ali vjerojatno možemo to pokriti sa Salahom/Maneom centralno kad dovedemo to krilo.

Nije baš da je sve veselo, koliko god napredovali od onoga što smo imali pred par godina :)

Kroz 2 godine možemo imati brutalnu ekipu na svim razinama, nastavimo li pametno.
Prvi stoper uz VVd ti ne treba nebude li ozljeda to je Gomez.Sta cemo bacat pare na to i kocit maloga a ima plafon do neba?
Ekipa je odlicna,trebat ce joj tu i tamo dodat nesto novo.Od prvotimaca jedino bih nekoga lijevo u napadu i to je to,trenutno.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #31 : Listopad 01, 2018, 22:28 »
Prvi stoper uz VVd ti ne treba nebude li ozljeda to je Gomez.Sta cemo bacat pare na to i kocit maloga a ima plafon do neba?
Ekipa je odlicna,trebat ce joj tu i tamo dodat nesto novo.Od prvotimaca jedino bih nekoga lijevo u napadu i to je to,trenutno.
Dovedi prvog stopera za 40 milijuna i on i Gomez se mogu ganjati za to mjesto, a ne da to hvataju Lovren i Matip odnosno da ti oni moraju igrati 40 tekmi u sezoni ako Gomeza opet uhvate ozljede.

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #32 : Listopad 01, 2018, 23:19 »
neki ovdje bi se igrali football managera i bacali igrače van jer nisu svjetske klase. kod sportskih ekipa su moral, kohezija i ravnoteža jako bitne stvari, ponekad bitnije od ukupne kvalitete ekipe i rade nijansu između pobjede i poraza.

imamo roster koji funkcionira i koji se može boriti za sve trofeje, ne postoji neki dio ekipe za koji se može reći da je slab, zadnja takva pozicija bila je golmanska i to smo odlično riješili ovog ljeta. imamo mladu, gladnu ekipu koja želi osvajati trofeje. trpanje novih igrača uništilo bi razvoj ovoga što trenutno imamo.

druga stvar je stvaranje nekakve kulture i uzajamne lojalnosti sa igračima. ne kužim zašto bacati van lovrena, manea, hendersona, itd. lovren je pod kloppom postao stoperčina, mane se rodio da igra kloppov nogomet, a henderson je čista energija od igrača i čini mi se jedini igrač koji je preživio od dalglisha do danas. mislim da nije slučajno još uvijek u liverpoolu.

ne znam, meni se jako sviđa gledati taj novi liverpool i baš je gušt svaki put kad ova ekipa izađe na teren. veseli me i što odgajamo svoje klince, dajemo priliku mladima, a u isto vrijeme je backbone ekipe u najboljim igračkim godinama. uvjeren sam u skori naslov prvaka engleske, a i ne čini mi se daleko još jedna LP dok je klopp ovdje.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #33 : Listopad 02, 2018, 06:59 »
neki ovdje bi se igrali football managera i bacali igrače van jer nisu svjetske klase. kod sportskih ekipa su moral, kohezija i ravnoteža jako bitne stvari, ponekad bitnije od ukupne kvalitete ekipe i rade nijansu između pobjede i poraza.

imamo roster koji funkcionira i koji se može boriti za sve trofeje, ne postoji neki dio ekipe za koji se može reći da je slab, zadnja takva pozicija bila je golmanska i to smo odlično riješili ovog ljeta. imamo mladu, gladnu ekipu koja želi osvajati trofeje. trpanje novih igrača uništilo bi razvoj ovoga što trenutno imamo.

druga stvar je stvaranje nekakve kulture i uzajamne lojalnosti sa igračima. ne kužim zašto bacati van lovrena, manea, hendersona, itd. lovren je pod kloppom postao stoperčina, mane se rodio da igra kloppov nogomet, a henderson je čista energija od igrača i čini mi se jedini igrač koji je preživio od dalglisha do danas. mislim da nije slučajno još uvijek u liverpoolu.

ne znam, meni se jako sviđa gledati taj novi liverpool i baš je gušt svaki put kad ova ekipa izađe na teren. veseli me i što odgajamo svoje klince, dajemo priliku mladima, a u isto vrijeme je backbone ekipe u najboljim igračkim godinama. uvjeren sam u skori naslov prvaka engleske, a i ne čini mi se daleko još jedna LP dok je klopp ovdje.
E to vidis...samo sto ja mislim suprotno...meni je on jedini dio tog luzerskog doba Liverpoola koji je ko zna iz kojih razloga prezivio. On me i podsjeca na to tamno razdoblje a moram ga gledati iz vikenda u vikend kako mase rukama i kao vodi momcad. Smijesan tip
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Gerro

• Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #34 : Listopad 02, 2018, 07:22 »
To mahanje rukama bi se moglo na vise načina tumačiti.. kod nekih situacija bih se složio s tim njegovim mahanjem rukama, jer ako je on na #6 vidi vise od recimo TAA, koji je desno, ili GW koji je okrenut leđima prema golu pa mu se dere da okrene stranu, ili da mu doda da on okrene stranu.. jer ima bolji vidik terena. I Ramos mase rukama i dere se na igrače pa mu nitko nista ne prigovara, a kad je Hendo takav svi mu seru. Protiv PSG odigra maestralno, sad protiv Chelsea slab, nemamo ni mi svaki dan isti dan na poslu, nekad ti se da, nekad ne pa te opet nitko ne pljjje i sere po tebi.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #36 : Listopad 02, 2018, 21:35 »
Ramsey i Rabiot, zvuci dobro
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #37 : Listopad 02, 2018, 22:42 »
Kad bi biro uzeo bi Ramseya iako nam nije potreban toliko ali dobra buduca zamjena za Milnera...

Rabiota ne bi nikako taj bi usporio igru vise od Cana

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #38 : Listopad 06, 2018, 23:12 »
Spominje se neki Lucas Paquetá, ko zna šta o njemu?
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #39 : Listopad 07, 2018, 10:18 »
Sve što znam je ovo.

https://twitter.com/RedorDeadUpdate/status/1048456778516717568

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #40 : Listopad 07, 2018, 11:23 »

Da bi mu trebalo puno, puno prilagodbe da evolvira iz cirkusanta u nogometaša.

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #41 : Listopad 07, 2018, 12:04 »
Imali smo jednog takvog pa smo ga se rjesili i proigrali.  :D
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
YNWA!!