Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Transferi / Odg: Ljetni transferi 2022
« Zadnji post luigi Danas u 16:17 »
Depay je igrac za Lyona i slicnih ekipa, da se borimo za 6 mjesto imao bi smisla, ovako ne.

Inace, nijedna ekipa u ligi nije savrseno pokrivena, cak bih rekao da smo mi najblizi tome. Arsenalu treba jedan veznjak, mozda i dva i jedno krilo. Unitedu treba valjda 10 igraca, City je kratak na bekovima i na sredini, jos kad ode Bernardo to ce doci do izrazaja, Chelsea treba bar jedan stoper, te napadac ili krilo. Tottenhamu je najbolji stoper Romero koji je prosjek od igraca, a treba im svakako jedan stoper za rotaciju te neki vezni drugacijeg profila od ovog sto imaju
2
« Zadnji post jon_snow Danas u 13:26 »
Pitanje je tko ce krpati Keitu.
Milner  :D
3
Igrači / Odg: Darwin Núñez #27
« Zadnji post mashaka Danas u 13:22 »
Ni na kraj pameti mi nije bilo da je ovoliko brz. Ovaj tip ima sve predispozicije da bude među top 3 devetke idućih 10 godina. Stalno ulazi u šanse, fizički jak, brzina,visina, golgeterske sposobnosti koje će bit još i bolje kad se totalno uigra sa timom. Najveća prednost je ta šta će se morat debelo protivnicki defanzivci fokusirati na njega, šta bi moglo otvorit dodatnog prostora Salahu. Još da Diaz popravi kretanja i svoju realizaciju, mogle bi se terorizirati protivnicke obrane u Premierligi.
4
« Zadnji post MagicRat Danas u 12:46 »
Pitanje je tko ce krpati Keitu.
5
« Zadnji post Virgil Danas u 12:41 »
Zapravo fascinantan podatak.ovvo sam primijetia protiv Citya kak je brz kad krene direktno ka golu... Iskreno, vrlo sam impresioniran njime.
6
Nogomet / Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Zadnji post mashaka Danas u 12:30 »
Sta mislis da cemo se mi  lagano oporavit i oce nama bit lako kad ode nas covjek nazad u rodni schwarzwald
Rjetke su to zvjerke kao fergi i klopp (pep namjerno izostavljen)
Godisnje place i primanja nogometasa se moraju limitirat.
Jer sljedi samounistenje (vidi barcu i probleme) a oni kreteni samo promjenuli dres i sad pisaju po drugim naivcinama.

Iskreno strah me kad nas Klopp bude napuštao, ali mislim imamo dovoljno vremena da se pripremimo za život nakon Kloppa. Samo treba vući prave poteze, dok smo na vrhuncu i dok možemo privući najbolje igrače/ talente, da jednog dana novom treneru osiguramo kvalitetan roster i da nastavi sa svojom vizijom di Klopp stane. Pad će biti, moguće da bude malo tranzicijsko razdoblje ali sam siguran da ćemo pravim potezima i odlukama to smanjit na najblažu mjeru. United je godinama vukao loše poteze,a ovo zadnjih godinu,dvije je baš palo ispod svake razine i zato i jesu sad u dubokom kanalu. Vidit ćemo koliko će moći istrpit Ten Haga jer mi to djeluje kao čovjek koji ima znanje. Moraju živit da činjenicom da bilo koja veća zvijezda i bolji igrač trenutno neće doći kod njih, jer svima smo Mi, City, Real, Barca, Bayern, Psg pa i Chelsea a u dogledno vrijeme Arsenal i Spursi bolja opcija za nastavak karijere. Njihovi problemi su počeli odlaskom Fergija i dolaskom Moyesa koji nije mogao uskočiti u Fergijeve cipele ( realno malo tko je u tom trenutku to mogao), mada mi je taj Moyes bezveze trener ali evo sa West Hamom trenutno radi dobar posao. Možda su njega trebali istrpit. Uglavnom uz strpljenje se da napravit rezultat, Potter je primjer trenera koji je stvorio prepoznatljivu igru uz malo ulaganja, Brighton me baš oduševio s izvedbom protiv Uniteda u prvom poluvremenu,ali i lani.
7
Nogomet / Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Zadnji post Eden Danas u 12:22 »
Ulazimo u endgame, čekamo da se FDJ odluči pa hoćemo li ga dovesti ili ne, treća ponuda za Fofanu ide. Dva teška deala, da vidimo što će se uspjeti na kraju. Nekako mislim kako će FDJ ostati u Barci i kako će se dogovoriti sa klubom nekako, Fofana s druge strane želi doći i mislim kako ćemo s njim uspjeti.
Vidjet ćemo što će biti sa napadačima, sada kada je Werner ošao a i Ziyech bi mogao, netko će vjerojatno doći, za sada se spominje Auba
8
« Zadnji post scouser68 Danas u 10:54 »
E sad mogu mirno spavati ovo je stvarno od presudnog značaja

A gdje si ti procitao da je to od presudnog znacaja?
Covjek podijelio informaciju. Cemu pametovanje bez ikakvog povoda?
9
« Zadnji post markoj Danas u 10:25 »
E sad mogu mirno spavati ovo je stvarno od presudnog značaja
10
« Zadnji post Lasko Danas u 08:54 »
Ja sam siguran da nećemo nikoga dovodit. Keita će krpat dok se Thiago ne vrati i to je to.
 Str: [1] 2 3 ... 10