Anketa

Depay u LFC...

Da, nije me briga za ManU
31 (75.6%)
Ne, igrao je za ManU
10 (24.4%)

Ukupno Glasova: 41

Glasanje završeno: Svibanj 25, 2019, 16:15

Autor Tema: Ljetni transferi 2019 - spammara  (Posjeta: 27042 )

Comanche, STO% i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
Odg: Ljetni transferi 2019 - spammara
« Odgovori #450 : Svibanj 15, 2019, 14:56 »
Kad god dođe vrijeme transfernih rokova, čovjek se uvjeri da u skoro svakome čuči navijač nekog "PSG-a", "Galactico Reala", "Chelsea" ili "Cityja", željan dovođenja igrača "što-košta-da-košta", najbolje "par-sto-milja".  :D

Ne treba se ni čuditi, ni osuđivati. Koliko smo bombardirani svim tim statističkim podacima i grafovima (ovaj je nastupao za reprezentaciju, onaj desnom zabija svaku 4., lijevom svaku 5. utakmicu, treći glavom šuta loptu 35 metara uvis bez vjetra, 27 sa južnim vjetrom...) nije neobično da je zapravo zabavno pretpostavljati rostere momčadi i onda na osnovi tih statistika izračunavati tko će što i kako brzo osvojiti.

Kod nas mi je, pak, zabavno što se, bez obzira na sve mnogi i dalje nadaju da je ovaj ili onaj taj rok u kojem ćemo, umjesto nekog "Keite", "Salaha-koji-je-propao-u-Čelskom-igrao-u-Romi" ili "What-the-fuck-van-Dijka", dovesti "Mbapea", "Griezmanna-prije-twitter-odluke" ili "Dybalu-prije-Ronalda". Srećom je Reus nestao s "must-have" popisa.  :D
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #451 : Svibanj 15, 2019, 17:07 »
Kad god dođe vrijeme transfernih rokova, čovjek se uvjeri da u skoro svakome čuči navijač nekog "PSG-a", "Galactico Reala", "Chelsea" ili "Cityja", željan dovođenja igrača "što-košta-da-košta", najbolje "par-sto-milja".  :D

Ne treba se ni čuditi, ni osuđivati. Koliko smo bombardirani svim tim statističkim podacima i grafovima (ovaj je nastupao za reprezentaciju, onaj desnom zabija svaku 4., lijevom svaku 5. utakmicu, treći glavom šuta loptu 35 metara uvis bez vjetra, 27 sa južnim vjetrom...) nije neobično da je zapravo zabavno pretpostavljati rostere momčadi i onda na osnovi tih statistika izračunavati tko će što i kako brzo osvojiti.

Kod nas mi je, pak, zabavno što se, bez obzira na sve mnogi i dalje nadaju da je ovaj ili onaj taj rok u kojem ćemo, umjesto nekog "Keite", "Salaha-koji-je-propao-u-Čelskom-igrao-u-Romi" ili "What-the-fuck-van-Dijka", dovesti "Mbapea", "Griezmanna-prije-twitter-odluke" ili "Dybalu-prije-Ronalda". Srećom je Reus nestao s "must-have" popisa.  :D

Ljubim te u čelo za ovo.

Mislim da ako Klopp i Edwards izmisle jedno etablirano ime i jednog ''Robertsona'' bit će sasma dovoljno da nastavimo trku sa petrodolarima.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #452 : Svibanj 15, 2019, 20:26 »
https://twitter.com/JamesPearceEcho/status/1128722157717086209?s=19

Dakle, na ovo ce vjerojatno ici onih 20 milja za transfere

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #453 : Svibanj 15, 2019, 22:19 »
Hm, meni ovih 100 milijuna izgleda puno previše, pogotovo jer fringe igrače žele klubovi iz Belgije, Škotske i Portugala koji nemaju toliku platežnu moć kao Englezi. Po mojoj računici bi mogli dobiti 70-80 milijuna od prodaja AKO se prodaju svi koje Pearce nabraja. Iako, nekako mislim da će Wilson i Grujić ponovno na posudbu, a Migs bi mogao i ostati još jednu sezonu.

Online gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #454 : Svibanj 15, 2019, 23:18 »
Mislim da će i Lallana otići. Ionako neće igrati i ulazi u zadnju godinu. Pokupi pare, zahvali mu i sretno se rastanite.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #455 : Svibanj 16, 2019, 07:49 »
Mislim da će prodaja Wilsona ovisiti dosta o rezultatu doigravanja u Championshipu. Ako Derby osigura ulazak u Premiership, kladio bih se da bi klub rado produljio posudbu da vidimo kako se Harry snalazi na najvećoj pozornici, pa nakon toga donijeti odluku.

Slično s Grujićem. Mislim da bi produljenje posudbe bila dobra odluka, tim više jer 2020. ugovori ističu Milneru i Lallani koje ne vjerujem da ćemo produljivati, tako da bi se oslobodila 2 mjesta u veznom redu.

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #456 : Svibanj 16, 2019, 08:23 »
Ja jedva cekam vidjet Kloppov izbor igraca odnosno kog je pikirao za ovo ljeto i ko je sve na listi za prodaju.
Od visine novca kojim raspolaze me vise zanima da li na listi ima neki potencijal koji ceka da u Liverpoolu explodira ,nesto kao Robertson.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mashaka

• Sr. Member
« Odgovori #457 : Svibanj 16, 2019, 09:38 »
Mislim da će prodaja Wilsona ovisiti dosta o rezultatu doigravanja u Championshipu. Ako Derby osigura ulazak u Premiership, kladio bih se da bi klub rado produljio posudbu da vidimo kako se Harry snalazi na najvećoj pozornici, pa nakon toga donijeti odluku.

Slično s Grujićem. Mislim da bi produljenje posudbe bila dobra odluka, tim više jer 2020. ugovori ističu Milneru i Lallani koje ne vjerujem da ćemo produljivati, tako da bi se oslobodila 2 mjesta u veznom redu.

Ne znam cemu toliki hype oko tog grujica,taj lik nije za liverpool i onaj nivo na kojim sad jesmo a i zelimo bit jos vise. Prodaja je jedino logicno rjesenje jer dobit 20 miliona funti za njega je fantastican posao. Ja njega ne vidim u nikakvim kombinacijama za prvih 11 a cak niti na klupi. Posudba je samo gubljenje vremena. Ista stvar sa Lallanom,zadnja godina ugovora,lik je vec nakupio i godina i stalno ozljede,prodaj za 15 miliona funti nekom crystal palacu i budi sretan,ionako pored hende,ginija,keite,fabinha,oxa,i milnera nece doc do prilike. Kad ode Milner onda dovest jos jednog veznjaka i to je to.

Online gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #458 : Svibanj 16, 2019, 09:45 »
LIVERPOOL
Targets: Goalkeeper, left back, winger, striker

Who could go: Simon Mignolet, Alberto Moreno, Daniel Sturridge, Dejan Lovren, Rafael Camacho, Xherdan Shaqiri

Budget: £100m

Plan: Liverpool have a strong core in place and some talented youngsters pushing to make a breakthrough. Sporting director Michael Edwards and his recruitment team have been astute in their work and want to continue building a legacy so will target young, hungry players who can put the current first team under pressure.

They will look at players in their early 20s with a work ethic to suit Jurgen Klopp's philosophy and a sensible price tag. Villarreal winger Samuel Chukwueze, Ajax's David Neres and Bayer Leverkusen's Julian Brandt have been assessed as have Nicolas Pepe at Lille and Bristol City's highly-rated 20-year-old defender Lloyd Kelly.

A goalkeeper will be brought in as back-up for Alisson Becker should Mignolet leave but Liverpool look to have cooled interest in Celta Vigo striker Maxi Gomez.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7033339/How-Premier-Leagues-BIG-SIX-plan-spending-millions-summer.html

Ništa preozbiljno, ali trenutno se svi hvatamo za slamku. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #459 : Svibanj 16, 2019, 10:14 »
LIVERPOOL
Targets: Goalkeeper, left back, winger, striker

Who could go: Simon Mignolet, Alberto Moreno, Daniel Sturridge, Dejan Lovren, Rafael Camacho, Xherdan Shaqiri

Budget: £100m

Plan: Liverpool have a strong core in place and some talented youngsters pushing to make a breakthrough. Sporting director Michael Edwards and his recruitment team have been astute in their work and want to continue building a legacy so will target young, hungry players who can put the current first team under pressure.

They will look at players in their early 20s with a work ethic to suit Jurgen Klopp's philosophy and a sensible price tag. Villarreal winger Samuel Chukwueze, Ajax's David Neres and Bayer Leverkusen's Julian Brandt have been assessed as have Nicolas Pepe at Lille and Bristol City's highly-rated 20-year-old defender Lloyd Kelly.

A goalkeeper will be brought in as back-up for Alisson Becker should Mignolet leave but Liverpool look to have cooled interest in Celta Vigo striker Maxi Gomez.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7033339/How-Premier-Leagues-BIG-SIX-plan-spending-millions-summer.html

Ništa preozbiljno, ali trenutno se svi hvatamo za slamku. :D
Shaqiri da odlazi nakon jedne sezone? Šta se ipak zakačio sa nekim
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #460 : Svibanj 16, 2019, 10:19 »
Shaqiri da odlazi nakon jedne sezone? Šta se ipak zakačio sa nekim
Je, s nogometom. Iako bi cak i volio da ode, ne mislim da ce se dogoditi, jednostavno bi si otvorili samo dodatnu rupu koju bi morali krpat za vise para nego sto bi dobili. Iduceg ljeta bi vec ocekivao njegov odlazak.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #461 : Svibanj 16, 2019, 13:38 »
Je, s nogometom. Iako bi cak i volio da ode, ne mislim da ce se dogoditi, jednostavno bi si otvorili samo dodatnu rupu koju bi morali krpat za vise para nego sto bi dobili. Iduceg ljeta bi vec ocekivao njegov odlazak.

:D

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #462 : Svibanj 16, 2019, 14:18 »
Shaqiri je skroz zahvalan igrač i jedan period nam je bio među najboljima, al ok, bitno da se pljuje
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #463 : Svibanj 16, 2019, 14:21 »
Shaqiri je skroz zahvalan igrač i jedan period nam je bio među najboljima, al ok, bitno da se pljuje
Bio je k***c a ne medu najboljima. Al dobro, pogledat cemo par golova i rec da zna igrat nogomet i da je medu boljima.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #464 : Svibanj 16, 2019, 14:49 »
A može biti solidna opcija, kao što je rečeno izgubili bi više nego što bi dobili, neka ga makar još sljedeću sezonu.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."