Autor Tema: Rukomet  (Posjeta: 9478 )

Hyypiä, Comanche, Mastodont, 67 i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Rukomet
« Odgovori #135 : Siječanj 25, 2018, 07:16 »
Ma glupo se vadit na ovakvo nesto kad su za minimalno klasu jaca ekipa.Pa danas su igrali bez pola ekipe i sa pola gasa i opet nismo bili ni blizu  :)

Jedno je što su oni za klasu jači a potpuno drugo kad odigraš ko k***c i primiš 20 golova na poluvremenu, pa toliko brazilu i čileu zabijaš za poluvrijeme, ekipama koje nemaju veze sa rukometom ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #136 : Siječanj 25, 2018, 08:43 »
usrali smo se ali realno, puno su bolja i kompletnija momcad

ja za ovakve stvari zapravo najvise krivim sustav natjecanja, ovo sto rukomet radi s ovim prebacivanjem iz skupine u skupinu je takav cirkus. mrzim to, daj skupinu, knockout i to je to
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #137 : Siječanj 25, 2018, 10:28 »
usrali smo se ali realno, puno su bolja i kompletnija momcad

ja za ovakve stvari zapravo najvise krivim sustav natjecanja, ovo sto rukomet radi s ovim prebacivanjem iz skupine u skupinu je takav cirkus. mrzim to, daj skupinu, knockout i to je to

+1
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #138 : Siječanj 25, 2018, 10:54 »
Ma ne bih rekao da smo već u svlačionici izgubili. Nismo baš sjajno počeli, odmah su promašili i Cindrić (koji je dosta griješio, ali je i pokušavao pa se ne može reći da se usrao) i Stepančić (kojem se odmah skratila ruka), pa smo se opet držali. Zapravo smo se raspali u onoj seriji igranja 7 na 6 što je sigurno povezano sa paničaranjem. S druge strane, za razliku od nekih drugih prvenstava ovo je bio i jedini raspad sustava na cijelom prvenstvu. Da drugo su poluvrijeme Francuzi odigrali na trećini gasa, ali opet nije da nismo to pokušavali iskoristiti. Šveđani su nas igrački razbili, ali nije da smo i u jednom trenutku potpuno potonuli. Dapače, bilo je više švedskih napada gdje bi obrana odigrala do sudačkog podizanja ruku, gdje bi Šveđani često pucali iz teških situacija, ali golmani nisu ništa branili, kao što nisu ni švedski. Ako je išta pozitivno iz ovog prvenstva - onda je to da ovaj put nismo igrali s tim nekim crnim rupama po 10 minuta u svakoj utakmici, kada primamo golove iz svih pozicija, poklanjamo lopte na sve strane i slično, osim jučer protiv Francuza.

S druge strane, nastavljaju se neke uobičajene boljke. Vidim da se opet razvlači Kopljara kao bezmudog, iako je jučer uz Mamića bio najbolji vanjski. Cindrića se, pak, nakon pretvaranja u novog Balića sada ne spominje iako je prodao dosta lopti i imao jako lošu šutersku večer. Ne kažem da nije dobar ili da je nešto kriv, ali možda se moglo probati s Karačićem kao glavnim organizatorom, a ne da je samo ušao na par minuta ponovno u igri s Cindrićem kojemu nije išlo.

Lino se kockao i nije mu prošlo. Sad će ga svi popljuvati i tek će narasti mit o Smajlagiću kao jedinom znalcu. Vjerojatno je Červar završio svoj put kao izbornik. Realno, malo je i budalasto preuzeo ekipu s velikim ciljevima na domaćem Euru, a da prije toga nije imao neki pravi turnir na kojemu bi testirao svoje ideje i pristup ipak drugačiji od Babićevog.

Koga staviti?

Serdarušić je par godina stariji, hajdemo reći i da je vjerojatno izigran nakon smjene Goluže kada ga se spominjalo u kombinacijama s Metličićem, tako da sumnjam da je više zainteresiran.

Ne znam hoće li se opet prizivati Vujovića prema kojemu sam i dalje skeptičan da bi nešto napravio.

Smajlagić sigurno neće biti u realnim opcijama.

Babiću je izjava o Gospi za vijeke vijekova zatvorila vrata, premda osobno i dalje mislim da ga nije trebalo smjenjivati. Sada ga ne bi trebalo ni vraćati jer obično da podgrijavanja ne završe dobro. Slično je i s Balićem i Metličićem za koje vjerujem da bi i odbili poziv sve kad bi i došao.

Bojim se da bi se kao rješenje opet mogao pojaviti Goluža jer za njega nisam siguran da bi odbio.

Ne znam što je s Perkovcem?

---

Na kraju, slažem se s wwi5t-om oko sustava natjecanja. Ta križanja grupa su prava glupost. Ajd, u onoj drugoj je još kako tako i bilo zanimljivo, ali ova naša je realno gledano bila jasna čim bi se skinule kockaste naočale. Ekipe poput Srbije i Bjelorusije ne igraju ni za šta. S druge strane, da se stavi da prolaze prva četiri i ide u četvrtfinale - onda bi bilo tankiranja i nariktavanja ždrijeba. Ne znam kako to riješiti, ali kako će biti od idućeg eura 24 ekipe, možda odmah skupine sa po 6 i da prva četiri idu u nokaut fazu.

Također, pomalo mi je bio glup i kalendar, pa su primjerice Slovenci igrali dva dana zaredom utakmice koje su ih obje mogle odvesti u polufinale.

Šteta je što nismo ušli u to polufinale, ali činjenica je da su nas neki pretekli. Mislim da je realno gledano i Norveška ekipa s većim potencijalom od nas. Čini mi se da su nad drugi pretekli po pitanju stvaranja kompletnih igrača koji igraju u oba pravca, odnosno da nas košta što mi imamo previše specijalista samo za obranu ili samo za napad. Nisam baš upućen u problematiku, ali dojma sam da je to posljedica rada u mlađim kategorijama gdje se vjerojatno najviše ganja rezultat pa se onda sukladno fizičkim predispozicijama igrače stavlja u jednu ili u drugu ulogu kako bi se maksimalizirao njihov trenutačno potencijal nauštrb kompletnog razvoja. Vidjelo se to jučer po primjerice Stepančiću.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #139 : Siječanj 25, 2018, 11:39 »
Laicki mi se cini da mi zadnjih godina nemamo nikakav plan u napadu, pogotvo kad dodju trenuci kad se lomi utakmica. Cindric je samo preuzeo ulogu Duvnjaka koji u svoj toj nemoci ide solirati i pokusavati nesto na silu. Rezultat toga je uglavnom dodavanje u aut ili probijanje. Kad vidis kako Francuzi jednostavno igraju, ne znas kad ce raspalit pod precku onda shvatis da je Hrvatska klasu ispod i da u tom duelu jednostavno nema sto traziti.
Ono sto me je pozitivno iznenadilo na ovom prvenstvu su pivoti u napadu. Nije bilo previse promasaja, mada je Musa ono kod -2 sinoc morao zabiti, ali izuzev toga sam se iznenadio realizacijom. Takodjer i sedmerci...proslih prvenstava bi Cupic i Horvat redovno promasivali u odlucujucim utakmicama i po 3-4 sedmerca, to mi je uvijek najvise islo na zivce. Nisam gledao statistiku, ali su sto se toga tice bili na razini ovo prvenstvo. Nije se igralo bas na kontre, ali i u igri su bili poprilicno precizni.
Steta sto nema Sliskovica, mislim da bi on i Mamic bili dovoljni za lijevog vanjskog. Mandalinic je presirov, krkan reklo bi se. Na desnom situacija ko u nogometnoj reprezentaciji na lijevom beku. Stepancic je jucer poklonio barem pet lopti Francuzima. Dahmke se baca preko pola terena da obrani sut iako je sve bilo rijeseno, a ovaj popusi loptu i stoji ko kip.  :bljak

Sto se tice novog izbornika, ne vjerujem da ce to biti Goluza, valjda toliko morala imaju i on i Gobac. To ce vjerojatno biti Metlicic ili netko slican njemu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2018, 11:55 devil2 »

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #140 : Siječanj 26, 2018, 18:42 »
Španjolci +6 na poluvremenu protiv "nepobjedive" Francuske ...  :roll
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #141 : Siječanj 26, 2018, 18:47 »
Lino opet kukao o suđenju  :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #142 : Siječanj 26, 2018, 18:53 »
Lino opet kukao o suđenju  :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

To suđenje, odnosno uvjerenje o nesklonosti sudaca nam je valjda u genetskom kodu.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #143 : Siječanj 26, 2018, 19:07 »
To suđenje, odnosno uvjerenje o nesklonosti sudaca nam je valjda u genetskom kodu.

Ne vole nas jer smo mali  :D
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #144 : Siječanj 26, 2018, 19:39 »
Ne vole nas jer smo mali  :D

A imamo velike.  :D

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 5 times, in Istanbul we won it 5 times!
« Odgovori #145 : Siječanj 26, 2018, 22:06 »
Šveđani sami sebi zakuhali juhu!
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #146 : Veljača 14, 2018, 15:55 »
Červar ostaje izbornik

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #147 : Rujan 19, 2018, 20:36 »
Nakon malo lošije predstave protiv mađara u Osijeku za vikend, Zagreb danas zgazio Flensburg u ligi prvaka i dobili ih prvi put u gostima.
Cijela ekipa letila terenom.

Online Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #148 : Siječanj 11, 2019, 23:08 »
Ova je tema znala gorit za vrime prvenstva  :cry
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Online grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #149 : Siječanj 12, 2019, 10:19 »
Ova je tema znala gorit za vrime prvenstva  :cry
polako, nešto smo stariji pa se zagrijavamo kao disel a ne palimo više kao benzinac
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!